VI wydanie konspektów treningowych. Co znajdziesz w środku?

Trwa sprzedaż najnowszego, VI wydania pakietów treningowych. Nie kupuj kota w worku. Zajrzyj do środka i zobacz, co otrzymasz.

Co znajdziesz w środku?

 Pakiet konspektów treningowych podzielony jest na dwie części.

W pierwszej z nich znajdziesz 12-tygodniowy program szkolenia oparty o program szkolenia PZPN. W każdym tygodniu realizowane są trzy jednostki treningowe, więc pakiet zawiera aż 36 opracowanych konspektów treningowych (w kategoriach żak, orlik i młodzik) oraz 24 konspekty w kategorii skrzat. Realizują one następujące treści programowe:

  • SKRZAT – ćwiczenia oswajające z piłkami, zabawy z piłkami, drybling, gra 1v1.
  • ŻAK – prowadzenie piłki, gra 1v1, podanie i przyjęcie piłki, rozwijanie inteligencji piłkarskiej.
  • ORLIK – gra 1v1, podanie i przyjęcie piłki, podanie i przyjęcie piłki w małych grach, rozwijanie inteligencji piłkarskiej.
  • MŁODZIK – atakowanie, bronienie, przejście z ataku do obrony, przejście z obrony do ataku.
trening dzieci 2.0. konspekty

Dodatek: Model gry w piłce dziecięcej – tworzenie, ewaluacja i planowanie

Drugą część stanowi dostęp do kursu online. Dowiesz się z niego, jak tworzyć i modyfikować model gry zespołu w piłce dziecięcej. Autorem oraz prowadzącym kurs jest Patryk Kajderowicz –  twórca bloga Piłkarski Edukator.

Patryk Kajderowicz – Trener UEFA A oraz Coerver Football Coach. Pracujący ostatnio w Hutniku Kraków (w roli koordynatora ds. szkolenia i II trenera), a także w Akademii RKS Raków Częstochowa. Właściciel strony Piłkarski Edukator. Wykładowca na kursach trenerskich pod egidą UEFA i PZPN w Małopolskim Związku Piłki Nożnej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Sportu we Wrocławiu. Uczestnik wielu prestiżowych szkoleń, konferencji i staży trenerskich

Prowadzący w 11 krokach wyjaśnia, jak stworzyć, modyfikować oraz planować model gry zespołu w piłce dziecięcej. Do kursu dołączony jest również dodatek – przykładowe mezocykle dla kategorii skrzat, żak, orlik oraz młodzik.

Konspekty treningowe. Korzyści dla trenerów

Pakiet konspektów treningowych to pozycja, którą powinien posiadać w swojej bibliotece każdy trener. To ustrukturyzowany plan obejmujący trzy miesiące treningów. W każdym z tygodniowych mikrocykli realizowany jest odrębny temat. Pozwala to kompleksowo rozwijać zawodników w wieku 6-13 lat, a jednocześnie na bieżąco monitorować realizację postawionych celów.

Dodatkowo, otrzymasz także dostęp do wyjątkowego kursu online. To cztery lekcje, ponad 100 minut wiedzy i praktyczny dodatek.

Przedsprzedaż – dodatkowe korzyści

To nie koniec korzyści. Kupując konspekty w przedsprzedaży otrzymasz dodatkowe rabaty:

Przykładowe konspekty

Produkt dostępny jest wyłącznie w wersji elektronicznej (PDF). Po zakupie pakietu otrzymujesz również dostęp do dysku Google, gdzie każdy mikrocykl jest wyodrębniony. Udostępniamy również wersje edytowalne treningów.