3 kanały na YouTubie, które powinien obserwować każdy piłkarz

Świat piłki nożnej jest ogromny. Nic więc dziwnego, że istnieje wiele kanałów, platform i stron, które mogą pomóc Ci poprawić swoje umiejętności piłkarskie. Oto kilka z naszych ulubionych kanałów na YouTubie.

The F2Freestylers

F2Freestylers to para braci, którzy opanowali sztukę freestyle niemal do perfekcji, i są w stanie używać piłki w taki sposób, który niewielu innych może. Oglądanie ich filmów jest jak oglądanie akrobatycznego baletu na boisku piłkarskim.

Uczą, jak poprawić swoją technikę, kreatywność i ogólny poziom umiejętności czysto piłkarskich. Pokazują również, jak kreatywnie wykorzystać piłkę, jakie sztuczki lub zwody można z nią zrobić. Trzeba przyznać, że ich poradniki są nie tylko inspirujące, ale przede wszystkim przydatne. Znacznie przyspieszają proces nauki nowych trików!

F2Freestylers uczą widzów, jak dryblować i kontrolować piłkę lepiej niż ktokolwiek inny – tak jakby była ona przedłużeniem ich samych, a nie tylko kolejnym obiektem, który kontrolują według własnego uznania, jak większość ludzi grających w piłkę nożną!

Soccer AM

Soccer AM jest kanałem dla piłkarzy, trenerów i fanów, aby chcą spotkać się i cieszyć się piękną grą – jaką jest piłka nożna. Jego twórcy oprócz dostarczania wiadomości z całego świata futbolu, tworzą również kilka segmentów rozrywkowych, których nie można znaleźć nigdzie indziej online.

Unisport

Unisport może nie być tak popularny, jak inne kanały w tej kategorii, ale jest to doskonałe źródło inspiracji dla graczy piłkarskich na każdym poziomie.

Kanał zawiera filmy pokazujące sztuczki i samouczki dla młodych graczy, którzy chcą poprawić swój zestaw umiejętności. Ma również klipy z dużych imprez, takich jak Copa America, które mogą pomóc zrozumieć, jak grają elitarni gracze i co czyni ich tak wielkimi. Dzięki nim możesz zrozumieć, jak grają najlepsi zawodnicy i co sprawia, że odnoszą sukcesy. Dzięki tym filmom poznasz nowe podejście do gry, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy grasz profesjonalnie od dziecka.

Na koniec

Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy już grasz od lat. Te 3 kanały mogą pomóc poprawić Ci Twoje piłkarskie umiejętności. Koniecznie je sprawdź!