Prezent dla trenera piłki nożnej. 5 wyjątkowych pomysłów

Sezon piłkarski to trudny czas. Trener musi być w nim zorganizowany, nadążać za wszystkimi dziećmi i  pozostać ciągle głodny nowej wiedzy. Wymaga to sporo wysiłku. Warto go za ten wysiłek wynagrodzić. Oto 5 wspaniałych pomysłów na prezenty dla tych wyjątkowych osób, które opiekują się sportowym rozwojem Twojej pociechy.

Książka pełna inspiracji

Jeśli szukasz prezentu, który nie kosztuje wiele, ale będzie znaczący i praktyczny, rozważ kupienie swojemu trenerowi książki. Tych jest cała masa. Od fachowej literatury dotyczącej techniki, taktyki czy motoryki, przez biografie znanych trenerów, aż po książki z kategorii rozwoju osobistego. Jest w czym wybierać, a kilka z tych pozycji znajdziesz w naszym sklepie w zakładce książki dla trenerów piłkarskich.

Sprzęt treningowy

Szukając pomysłu na wyjątkowy prezent dla trenera, warto pomyśleć o zakupie dodatkowego sprzętu treningowego. Nie tylko podniesie on poziom treningu piłkarskiego, ale również pozwoli trenerowi na realizację własnych zajęć indywidualnych.

Jak łatwo się domyślić, ta kategoria prezentowa jest bardzo … szeroka. Istnieje wiele rodzajów sprzętu od piłek i bramek piłkarskich do stożków, pachołków i drabinek. Niektóre z nich mogą być bardziej odpowiednie niż inne, w zależności od tego, z zawodnikami, w jakim wieku pracuje trener.

Tablica taktyczna

To doskonały prezent dla każdego trenera piłkarskiego. Specjalna tablica może być użyta do pokazywania założeń meczowych dla drużyny lub zadań dla poszczególnych zawodników. Świetnie sprawdzi się także podczas treningu, gdzie ułatwia przedstawienie organizacji danego ćwiczenia.

Korzyści z używania tablicy taktycznej dostrzegają również sami zawodnicy:

  • pozwala szybciej zrozumieć zmiany taktyczne wprowadzane przez trenera podczas gry,
  • stanowi nowy bodziec, dzięki któremu gracze są bardziej skupieni na odprawie trenera – jest to widoczne zwłaszcza u młodszych zawodników,
  • gracze mogą w plastyczny sposób zobaczyć, co mają robić na boisku, co pomaga im skupić uwagę na własnej pracy, zamiast rozglądać się, co robią inni gracze.
  • pozwala wszystkim dokładnie wiedzieć, gdzie będą jego partnerzy na boisku.

Notes trenerski

Notatnik do łapania świetnych pomysłów

Nie ma nic gorszego niż mieć świetny pomysł i nie móc go później zapamiętać. Ten prosty notatnik pomoże trenerowi nie tylko śledzić swoje pomysły, ale również zapisywać notatki z meczów, czy treningów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, może służyć również jako miejsce do tworzenia konspektów treningowych. 

A jego piękna okładka będzie dla niego prawdziwą inspiracją!

Karta podarunkowa do Trening Dzieci 2.0.

Trening Dzieci 2.0. to platforma internetowa dla trenerów piłki nożnej. Oferuje materiały szkoleniowe, kursy i ebooki, ale nie tylko. Można znaleźć u nas również akcesoria trenerskie ora sprzęt treningowy do piłki nożnej. Jest ro więc świetne miejsce, w którym trenerzy znajdują nie tylko wiedze i inspiracje, ale również, to czego naprawdę potrzebują podczas prowadzonych zajęć. 

Jeśli więc nie masz pomysłu na idealny prezent dla trenera, to skorzystaj z naszym kart podarunkowych.

Na koniec

Prezent dla trenera piłki nożnej to świetny sposób, aby pokazać swoje uznanie i sprawić, że poczuje się on dobrze. Mamy nadzieję, że nasza krótka lista inspiracji, pomoże Ci znaleźć ten idealny!