Lech Conference 2022. Prelegenci, cena i data

Wielkimi krokami zbliża się trzynasta edycja, jednej z największych konferencji trenerskich w Polsce. Lech Conference 2022 odbędzie się na początku grudnia, a do stolicy Wielkopolski zjadą prelegenci z całego świata.

Lech Conference 2022. Co czeka odwiedzających?

Formuła konferencji od lat jest taka sama. Na zaproszenie organizatorów, do Poznania przyjeżdżają przedstawiciele największych europejskich klubów, którzy wymieniają się swoją wiedzą nie tylko z gośćmi, ale przede wszystkim z przedstawicielami Akademii Kolejorza. Tym razem, wśród zaproszonych są przedstawiciele takich marek jak Villarreal, Queens Park Rangers, czy Sporting Lizbona. Oto pełna agenda Lech Conference 2022.

lech conference

Staramy się zachować tak wartościowy dla naszych uczestników balans pomiędzy teorią, którą przekazują nasi prelegenci, a praktyczną częścią ich wystąpień. Dlatego bardzo cieszy nas fakt, że dyrektor skautingu akademii Sportingu Lizbona przybliży tematykę skautingu oraz koordynacji wszystkich procesów mu towarzyszących. Dyrektor ds. piłki nożnej Queens Park opowie z kolei o wykorzystywaniu czynniku losowości i kompleksowości w budowaniu światowej klasy akademii, a przedstawiciel naszego niedawnego rywala w Lidze Konferencji Europy, David Navarro, poruszy kwestie filozofii szkolenia w akademii Villareal. Jako że chcemy się dzielić także naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, nasi trenerzy Łukasz Chęciński i Jakub Marynowicz skupią się na szkoleniu na etapie do lat 14 oraz analizie wybranych środków treningowych stosowanych w naszej akademii – podkreśla koordynator Lech Conference 2022 oraz kierownik działu organizacji Akademii Lecha Poznań, Hubert Nowacki.

Kiedy Lech Conference 2022?

W tym roku konferencję zaplanowany na 2.grudnia (piątek). Impreza po raz kolejny w hali UAM na Morasku.

Cena: 299 złotych
Cena ulgowa (studenci, emeryci i renciści, grupy powyżej 10 osób): 254 złote

Za udział w konferencji, jej uczestnicy otrzymują również punkty do przedłużenia licencji trenerskiej:

  • Grassroots D – 5 godzin/punktów
  • Grassroots C – 5 godzin/punktów
  • UEFA B – 5 godzin/punktów
  • UEFA A –5 godzin/punktów
  • UEFA Elite Youth A – 5 godzin/punktów
  • UEFA PRO – 2 godziny/punkty