10 kwietnia 2020

Kontakt

Projekt Trening Dzieci 2.0. powstał w 2018 roku. Od tego momentu cały czas rośnie społeczność trenerów i trenerem z całej Polski, którzy trafiają do nas. Ich motywacja jest prosta: chcą się rozwijać! Jeśli również Twoim celem jest ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, to jesteś w dobrym miejscu.

Na naszej stronie internetowej oraz facebooku znajdziesz ogromną liczbę środków treningowych, artykułów dla trenerów i analiz, dzięki którym Twój warsztat będzie jeszcze lepszy. Co ważne – w Trening Dzieci 2.0. nie przedstawiamy jednej metodologii szkolenia, a raczej chcemy pokazać ich jak najwięcej. Tylko w ten sposób możesz znajdywać cały czas nowe inspiracje.

Jakiś czas temu zauważyliśmy, że oddzywa się do nas coraz większa liczba rodziców, którym zależy na rozwoju ich pociech. Bardzo nas to cieszy, dlatego stworzyliśmy specjalny dział Rodzic sportowca, w którym mamy i ojcowie mogą poczytać, jak pomóc swojemu dziecku w realizacji jego piłkarskich marzeń.

Lubimy rozmawiać. Często wdajemy się dyskusje z innymi trenerami, ponieważ uważamy, że wymiana poglądów to świetny sposób na swój rozwój. Zachęcamy więc do tego, żebyśmy ze sobą porozmawiali. Tutaj masz naszego maila: trening.dzieci.2.0@gmail.com. Pisz śmiało!